دانلود سریال Wynonna Earp

Wynonna Earp

, , ,

قسمت3 از فصل سوم

SyfySpaceCHCH-DT

TMDb
 • 6.2 از 10 - میانگین رای 102 نفر
 • PG

  • پخش: شنبه - 45 دقیقه

  Site

  • میزان طرفداران: 28.188
  • وضعیت: پایان فصل
  • آخرین پخش: 2018-08-03
  سازندگان: Emily Andras,

  دانلود سریال Wynonna Earp با دوبله فارسی

  سریال Wynonna Earp که بر اساس سری کمیک های IDW ساخته شده داستان وینونا ارپ را شرح میدهد که نوه بزرگ وایات ارپ است. وایات ارپ خود مبارزی بزرگ علیه شیاطین و اهریمنان بوده و اکنون نوه او با توانایی های منحصر به فرد و ماورائی اش قصد دارد عدالت را برای شیاطین و موجودات ماوراء الطبیعه به ارمغان بیاورد.دانلود سریال Wynonna Earp در ادامه مطلب از دیبا مووی...فصل اول این سریال در سال ۲۰۱۶ و فصل دوم در ۲۰۱۷ از شبکه سای‌فای پخش شد. فصل سوم هم که به تازگی کار خود را آغاز کرده و اولین قسمت از آن پخش شده، قرار است ۱۱ قسمت دیگر از داستان وینونا ارپ را روایت کند. شبکه «سای‌فای» طی چند سال گذشته در مراسم‌های کامیک‌-کان، این سریال را برای فصل‌های جدید تمدید کرده است. این شبکه امسال هم در پنل خود، طرف‌دارانش را با تایید ساخت فصل چهارم خوشحال کرد و به رسم همیشگی‌اش ادامه داد.در کنار چیزهایی که می‌توانیم امسال از فصل سوم انتظار داشته باشیم، «دامینیک پراوست-چالکلی» بازیگر نقش «ویورلی» همچنین اطلاعات جدیدی داده و گفته که در طول داستان راز بزرگی از این شخصیت مخفی مانده است. او در این‌باره گفته:
  «رابطه‌ی ویورلی و مادرش، با توجه به نبود پدرش، بسیار خاص بوده و یکی از بهترین خصیصه‌های او هم توانایی بخشش بقیه به شمار می‌رود. پس ویورلی هر کاری که از او بربیاید انجام می‌دهد تا دلیل مخفی نگه داشتن این راز توسط  «وینونا» را درک کند.»
  سریال «وینونا ارپ»، داستان وینونا، نوه‌ی بزرگ و وارث «وایات ارپ» را روایت می‌کند. خانواده ارپ نفرینی به دنبال خود دارند و همیشه علیه شیاطین و اهریمن‌ها مبارزه کرده‌اند. وینونا به همراه چند نفر دیگر از جمله خواهرش ویورلی، باید از ورود مردگانِ زنده‌شده به این دنیا جلوگیری کند. بازیگرانی از جمله «ملانی اسکروفانو» (Melanie Scrofano)، «شامیر اندرسون» (Shamier Anderson)، «تیم روزان» (Tim Rozon) و «دامینیک پراوست-چالکلی» (Dominique Provost-Chalkley) در این سریال که براساس رمانی با همین نام، اثر «بو اسمیت» (Beau Smith) ساخته شده حضور دارند.

       سریال وینونا ارپ با ۱۰ قسمت در سال ۲۰۱۹ بازخواهد گشت.لینک IMDb

  سریال های پیشنهادی  برچسب ها

  دیدگاه بگذارید

  avatar
  CopyRight آ© 2017 - Design By PonishWeb